Perfectboody
Salon Piękności

ZABIEGI RELAKSACYJNE NA CIAŁO

Zabieg kozie mleko – ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład lini obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu nawilżającym. Zabieg zawiera peeling, maskę i masaż całego ciała.

Zabieg czekoladowy – ujędrniająco relaksacyjny zabieg na ciało. Specjalnie opracowana receptura kosmetyków zapewnia skórze dlugotrwałe nawilżanie i odżywianie. Zapobiega starzeniu się skóry, pozostawia ją miekką i aksamitnie gładką. Pobudza produkcje endorfin skórnych – hormonów szczęścia, które odpowiadają za dobre samopoczucie. Zabieg z peelingiem, maską i masażem całego ciała.

Zabieg cranberris – odmładzająco – ujędrniający , pachnący słodką żurawiną zabieg na ciało o działaniu odmładzająco – ujędrniającym, polecany szczególnie dla skóry suchej, z oznakami starzenia, utraty jędrności i elastyczności. Bogate w witaminy i minerały owocowe żurawiny. Korzystnie wpływa na wygląd i zdrowie skóry. Zabieg z peelingiem, maską i masażem całego ciała

Zabieg botanic garten seria o właściwościach upiększających i przeciwstarzeniowych. Dzięki zawartości wyciągu z orchidei widocznie poprawia i kondycje skóry. Zabieg z peelingiem i masażem całego ciała.